Stokta Yok
Miorre  - 1632

Miorre Agraflı Uzun Kol Body Bayan

Fiyat
:
41,99 TL
RENK
:

Siyah

BEDEN
:

L/XL

M/L

S/M

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Siyah tülün zarafeti...

  Tamamen doğal kumaşıyla vücudunuzu sara rken, kol ve sırt bölümlerinde yumuşacık tülün asaletini taşıyan, son de rece kullanışlı bir ürün...

  Ölçülü göğüs dekoltesiyle de şıklığını zı tamamlıyor.

  %46 Pamuk %46 Modal %8 Lycra

  Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli ikl imlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sun maktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve y üksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya a lma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağl amaktadır.

  Made of beech wood modal, completely natural, wet and d ry strength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moisture transfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics , has a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, humid climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due tothe use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It ad ds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high wet and dry strength properties combined with the behavior of cotton ya rn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide unifo rm appearance from yarn.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.