Miorre

001-044018

Miorre Arnott 3 Lü Erkek Çocuk Boxer

Fiyat
:
48,99 TL
Seçiniz
:

Foto Rengi

Seçiniz
:

3-4

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 3 farklı erkek çocuk boxerı bir arada!

  Esnek rahat yapısıyla 3-4 yaş tan 11-12 yaş aralığına kadar olan erkek çocukların rahatlıkla ve severe k kullanacakları 3'lü çocuk boxerı. Çocuğunuzun sağlığı ve rahatlığı içi n vazgeçilmeziniz olacak. %45 Modal %45 Cotton %10 Lycra

  Kayın ağa cından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bi r lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer öze lliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubet li iklimlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisin in de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğall ık sunmaktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklı k ve yüksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davran ışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünüm ü sağlamaktadır.

  Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Mo isture transfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven f abrics, has a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, humid climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, bot h due tothe use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, an d high wet and dry strength properties combined with the behavior of cot ton yarn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform appearance from yarn.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.