Miorre

148-001012

Miorre Modal Klasik Atlet

Fiyat
:
32,99 TL
Seçiniz
:

Siyah

Beyaz

Seçiniz
:

M-L

S-M

L-XL

XL-XXL

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Yaz kış vazgeçilmeziniz olacak Miorre Modal Klasik Atlet, yumuşacık doku suyla sizi bir tüy kadar hafif hissettirecek.

  Modalın terletmeyen ve sağlıklı kumaşı defalarca yıkansa da kolaylıkla eskimez.

  Dayanaklı ve sağlıklı model, her yaştaki erkeğe benim de olsun dedirtecek.

  % 46 Modal %46 Pamuk %8 Lycra

  Kayın ağacından üretilen modal, tamamı yla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya k arşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal ipl ikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konf oru sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğ al olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunmaktadır. Modalın karış ıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukav emet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları birleşerek iplik özell iklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki be nzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlamaktadır.

  Made o f beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high f iber type. Highly resistant to abrasion. Moisture transfer feature is ve ry good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, humid climates, even th e clothing comfort. Modal cotton blend, both due tothe use of 100 % natu ral cellulose-based and naturally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high wet and dry strength p roperties combined with the behavior of cotton yarn properties are known . Modal and cotton dye resembles to provide uniform appearance from yarn .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.