Üyelik İşlemleri

miorre.com.tr'ye nasıl üye olabilirim?

miorre.com.tr'ye hiçbir ücret ödemeden hemen şimdi kolayca üye olabilirsiniz.

Ana sayfamızda sağ üst bölümde bulunan “Üye Girişi”  sekmesinden "Üye Ol" butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki üyelik formunu doldurun. Aramıza katıldığınızda kampanyalardan, indirimlerden ve daha pek çok fırsattan herkesten önce haberdar olacak, miorre.com.tr’ye üye olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayacaksınız.

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “Hesabım” menüsüne girip; sırasıyla “Hesap Ayarlarım”/”Üyelik Bilgisi Güncelleme” yönlendirmelerini takip edin. “Üyelik Bilgisi Güncelleme” sayfasında gerekli değişiklikleri yapıp “Kaydet” butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

“Üye Girişi” sayfasındaki “Şifremi unuttum” linkine giriş yapın.

Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve güvenlik kontrolü için belirtilen karakterlerin girişini yaptıktan hemen sonra mail adresinize bir link gönderilecektir. Gönderilen linki tıklayarak yeni şifre oluşturabilir, güvenle alışverişe devam edebilirsiniz.

Ayrıca dilediğiniz zaman “Hesabım” sayfasından şifre değişikliği yapabilirsiniz.

İptal olmuş üyeliğimi yeniden aktif hale getirmek istiyorum.

Üyeliğinizin iptali, güvenlik nedeniyle ya da siz değerli müşterimizin talebiyle onay alınarak yapılmaktadır. İptal edilmiş üyelik tekrar aktif duruma getirelememektedir.

Ana sayfamızda sağ üst bölümde bulunan "Üye ol" menüsüne giriş yaparak hemen yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.