Sipariş İşlemleri

Yeni sipariş vermek istiyorum

Sitemiz üzerinden dilerseniz üye olarak, dilerseniz de üye olmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Üye olmak için ana sayfamızdaki “Üye Ol” butonuna tıklamanız yeterli. Üstelik üyeliğimiz ücretsiz!

Üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sipariş oluşturacaksanız;

Sitemiz üzerinden dilerseniz üye olarak, dilerseniz de üye olmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezine üye olmak için ana sayfamızdaki “Üye Ol” butonuna tıklamanız yeterli. Üstelik üyeliğimiz ücretsiz! Üye olmadan alışveriş yapmayı tercih ederseniz ise siparişinizi takip edebilmeniz için bir mail adresi girişi yapmanız yeterli olacaktır.

• Beğendiğiniz ürünü "sepete ekle" üzerine tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyiniz.

• İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra, “Alışverişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Teslimat Bilgileri” ekranına gelirsiniz.

• Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra sayfanın alt bölümünden kargo tercihinizi seçiniz.

•“Devam Et” butonuna bastığınızda ödeme bilgileri ekranına ulaşırsınız. Burada size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçiniz.

 • Ödeme seçiminizi yaptıktan sonra “Devam Et”  butonunu tıklayarak sipariş onay ekranına geçebilirsiniz.

• Ekranın sağ üst tarafında bulunan “Siparişi Onayla” butonunu sadece bir defa tıklayarak siparişinizi onaylayabilirsiniz.

• Açılan yeni sayfada sistem tarafından size bir sipariş numarası verilecektir. Daha sonra oluşturduğunuz siparişi ana sayfada sağ üst köşesinde göreceğiniz “Siparişler” sekmesinden ya da hesabım menüsünün hemen altındaki “Siparişler” alanından takip edebilirsiniz.

Siparişimdeki ürünlerin kargo takip numarasına nasıl ulaşabilirim?

Siparişiniz tarafımızdan kargo firmasına teslim edildikten sonra size e-posta yoluyla kargo takip bilgileriniz iletilir.Bu bilgilendirme size ulaşmadı ise sitemize üye girişi yaptıktan sonra sırasıyla; Sağ üst bölümde bulunan Hesabım/Siparişlerim/Sipariş Takibi adımlarını takip ederek kargo takip bilgilerinize ulaşabilirsiniz

Ayrı siparişlerimin aynı kargoyla topluca gönderilmesini istiyorum.

Siparişleriniz ayrı ayrı alındığı ve faturalandırıldığı için iki ayrı siparişinizi size tek bir kargo çıkışı ile gönderememekteyiz.

Siparişim bana ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra ürününüzün hazırlanması, faturalama işlemlerinin yapılmasının ardından kargo firmasına teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargo firmasının teslimat zamanı, teslimatın yapılacağı bölgeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Detaylı bilgiyi kargo firmasından alabilirsiniz. Siparişinizin hangi kargo firması ile gönderildiğini sırasıyla;

"Hesabım/ Siparişlerim/ Sipariş Detayı" sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Siparişimi direkt müşteri temsilcisine vermek istiyorum.

Sitemiz üzerinden dilerseniz üye olarak, dilerseniz de üye olmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Güvenliğiniz için telefon ya da e-posta yolu ile sipariş alınmamaktadır.